Нова вага автомобільна для статичного зважування "у старий котлован"

Останнім часом багато підприємств стикаються з тим, щоб переробити механічні ваги на електронні автоваги, з метою продовження терміну їх служби, зменшення експлуатаційних витрат і поліпшення функціональних можливостей за рахунок заміни важільної вимірювальної системи на сучасну тензометричну.
ТОВ «Компанія «Ваговимірювальні системи» реалізує модернізацію механічних ваг в електронні, що дозволить позбутися проблем похибки застарілої важільної системи, що зносилася, а технічні характеристики вже модернізованих ваг будуть відповідати характеристикам нових електронних автомобільних ваг, при цьому значно зменшивши Ваші витрати, так як зберігається найбільш дорогий елемент ваг - вагова платформа. 
Модернізація ваг передбачає використання існуючої вантажоприймальної платформи, фундаменту ваг і будівлі вагової. 
Переваги модернізації механічних ваг:
Дозволяє відмовитися від механічної частини, а відповідно, і від елементів конструкції, що працюють на тертя/кочення і потребують частої заміни (призми, подушки, важелі, головки тощо).
Підвищується надійність і точність ваг, оскільки модернізація автомобільних ваг проводиться з використанням надійних тензометричних датчиків.
Модернізація автомобільних ваг робить доступним підключення до персонального комп'ютера, що дозволяє вести сучасний облік у бухгалтерських програмах, а також забезпечує можливість передачі даних на віддалений комп'ютер локальної або зовнішньої мережі підприємства.
Також дає можливість встановити, відразу або в майбутньому, допоміжні обладнання: автоматичний шлагбаум, світлофор, систему відео спостереження та контролю, дублююче інформаційне табло, фотореєстрацію зважувань та ін.
Наша Компанія проводить роботи з модернізації ваг як «під ключ», так і шеф - монтаж.
Кожен випадок модернізації механічних ваг в електронні індивідуальний, тому для вибору оптимального рішення необхідний виїзд фахівця нашої Компанії, огляд об'єкта і консультації на місці.

У разі придатності існуючого вантажоприймального пристрою можливе подовження механічних вагів автомобільних на 6 або 8 метрів.

Якщо ж вантажоприйомний пристрій не придатний до використання, наша Компанія пропонує замінити стару платформу, що зносилася, на нову, що дозволяє отримати нашим Замовникам абсолютно нові точні електронні автомобільні ваги.

Технічні характеристики

Технічні параметри Ваги автомобільні
Найвища границя зважування, (Max), тон 30/40 60/80
Найменша границя зважування, (Min), тон 0,2 0,4
Дійсна ціна розподілу (дискрет) d, кг 10 20/50
Ціна повірочної поділки e, кг 10 20/50
Межі допустимої похибки при експлуатації, не більше
   Інтервал зважування от Min до 500е
   Інтервал зважування понад 500е  до 2000 е
   Інтервал зважування понад 2000е до Max
 
± 1е
± 2е
± 3е
Діапазон робочих температур, °С:
   вантажопідйомний пристрій,
   тензодатчики вагового контролера
 
от -30 до +70
от -10 до +40
Ступінь захисту за ГОСТ 14254-80, не менше:
  тензодатчиків
  вагового контролера
 
IP68
IP54
Габарити вантажоприймальної платформи по ширині, мм 3 160
Ширина проїжджої частини, мм 3 000
 

Нові ваги автомобільні для статичного зважування«в старий котлован» замість механічних з подовженням

Фундамент являє собою стандартний заглиблений моноліт. Використовується у випадках, коли по територіальним причин перенесення місця установки ваг неможливе.

Фундаментні роботи такого типу поділяються на два етапи:

1. Доопрацювання існуючого фундаменту (доливка опорних тумб фундаменту бетоном, або нарощування тумб опорними металоконструкціями).

2. Будівництво подовжуванної ділянки ваг за аналогією заглибленого монолітного фундаменту.

Головною перевагою є те, що при подовженні, більша частина фундаменту використовується від існуючих ваг, що істотно заощаджує Ваші витрати.

 
Модернізація ТОВ «Компанія «Ваговимірювальні системи» є економічно виправданим рішенням з високим ступенем надійності, точності, і терміном служби рівним заявленому терміну служби аналогічного нового устаткування.