ТОВ «Компанія «Ваговимірювальні системи» є провідним Українським розробником і виробником ваговимірювального обладнання.

Компанія має великий досвід роботи більше 8 років, у сфері розробки, виробництва, продажу та обслуговування будь-якого ваговимірювального і вагодозуючого обладнання, а також автоматизованих систем обліку.

На відміну від багатьох виробників ваг, наше підприємство, займається розробкою і впровадженням індивідуальних зразків вагового устаткування виходячи із зростаючих технічних вимог Замовників в сучасних методах зважування та обліку. Ми пропонуємо побудову на основі сучасних тензометричних ваг повністю автоматизованої системи обліку для виключення впливу людського фактора.

Виготовлене обладнання розроблено з застосуванням надійних тензодатчиків і електронних комплектуючих провідних світових виробників.

Ми маємо свою матеріальну базу - виробничі приміщення, складальні ділянки і склади, пересувні вагоповірочні лабораторії, сервісні автомобілі, укомплектовані всіма необхідними інструментами і запасними частинами.

У нашій Компанії працює більше 100 чоловік кваліфікованого персоналу, це розробники механічних вузлів і конструкцій, електронного обладнання та програмного забезпечення ваг, наладчики і монтажники, фахівці з виробництва ваг і сервісу, офісні працівники.

У нас налагоджені партнерські відносини з державними структурами ДП «Укрзалізниця» та ДП «Укрметртестстандарт», що дозволяє комплексно вирішувати питання, пов'язані з проведенням повірки обладнання та введенням ваг в експлуатацію.

Вибираючи наші ваги, Ви можете бути впевнені в тому, що придбали сучасний і унікальний продукт. Нами випускаються власні програмні продукти, що дозволяють проводити своєчасний і більш повний контроль зважування.

При виробництві вагового обладнання наші фахівці використовують комплексний підхід, який дозволяє, з одного боку, забезпечити вирішення необхідних завдань Замовника, а з іншого - мінімізувати його витрати на придбання вагового обладнання.

Незважаючи на серійне виробництво наших ваг, ми зберігаємо спрямованість на індивідуальний підхід до Замовника. Ми ставимося до кожного Клієнта з погляду всебічного задоволення його потреб.

Ми прагнемо випускати кращі ваги, пропонувати оптимальні рішення для тих, хто хоче отримати високу якість за розумні гроші. Вагове обладнання нашого виробництва - це баланс ціни та якості. Більше 80% Замовників, які звернулися до нас, стають нашими постійними клієнтами.

Зробивши вибір на нашу користь, Ви знайдете надійного ділового партнера!