2017-12-20
 
 
8 листопада команда ВИС-ПРОМ приймала участь у 15-му Міжнародному форумі «АВТОДОРЭКСПО», який присвячений технологіям будівництва та ремонту доріг та мостів. Цей форум включає в себе спеціалізовану виставку та велику науково-практичну конференцію.
На виставці представлені підвісні автомобільні ваги виробництва весоизмерительные системи для статичного та динамічного поосевого миття машин. Дані ваги призначені для вагового контролю та фіксації від перевантаження вантажного транспорту на автодорогах, які виключають людський та корупційний фактор. Використовуючи пристосовані автомобільні ваги на всіх дорогах міждержавного та державного значення, можна запобігти руйнуванню автодороги від руйнування дорожнього полотна, отже, зберегти людські життя та дати новий імпульс для розвитку інфраструктури України.
Так само на виставці були представлені ваги підкладки італійського виробництва Dini ARGEO, які є світовими лідерами за даним видом продукції. Компанія "Весоизмерительные системы" по поручению компании
Dini ARGEO (Італія) єдиний офіційний представник на території України.