Кранові ваги

Компанія "Ваговимірювальні системи" виготовляє та реалізує кранові ваги різних модифікацій. Найбільша границя зважування від 0,5  до 20 т, а також можливе виконання за индивідуальним замовленням.

Ваги кранові (серія ВК-РКМ), які для управління використовують радіоканальний сигнал, відповідають ДСТУ EN45501 : 2007 (похибка зважування - не більше 0,1 %).
 
Робочий температурний діапазон ваг від -20 до +40 0С.
 
Ступінь пиловологозахисту по ГОСТ 14254-96 - IP65 (можлива експлуатація під дощем) .
 
Ваги оснащені яскравим світлодіодним індикатором зеленого кольору з висотою символів 32х57 мм , що забезпечує відмінну видимість показань з відстані до 25 м на відкритій місцевості і до 50 м в приміщенні. Живлення ваг здійснюється від герметичного свинцевого акумулятора (6В , 12Ач ) . Заряду акумулятора досить для 240 зважувань або приблизно 120 годин роботи ваг . Зарядка акумулятора здійснюється за допомогою вбудованого зарядного пристрою. Управляти вагами можливо дистанційно за допомогою радіоканального пульта управління на відстані до 25 м.
 

Кранові ваги (серія ВК-РК) з керуванням по радіоканалу відрізняються меншим споживанням електроенергії, ніж ваги зі світлодіодною індикацією. Ваги можуть працювати без підзарядки до 14 діб, пейджер до 3 діб. На пейджері кранових ваг великі, контрастні цифри, які легко читаються, а також є світлодіодне підсвічування індикатора. Тому з нього зручно зчитувати результати зважування при будь-яких рівнях освітлення. У кранових ваг, обладнаних світлодіодним індикатором, за яскравої освітленості затруднюється зчитування інформації.

Дальність зв'язку по радіоканалу між крановим модулем і пейджером становить на відкритій місцевості до 500 метрів. Застосована спеціальна обробка сигналу, яка дозволяє безпомилково приймати дані в приміщеннях з сильними електромагнітними перешкодами.

Завдяки вбудованій енергонезалежній пам'яті пульта управління, можлива реєстрація та зберігання інформації про вагу вантажу, його тип і часу зважування. Ця інформація в будь-який час може бути передана на комп'ютер. Програма для реєстрації даних входить в стандартний комплект постачання радіоканальних ваг. Передача даних здійснюється по каналу зв'язку RS-232C.

У пейджері кранових ваг відсутня зовнішня антена , що робить його компактним і зручним у роботі.

У кранових вагах є можливість введення тари, яка враховується при зважуванні (ковша тощо) і запам'ятовується в енергонезалежній пам'яті пейджера. А також можливість введення коду зважуваного вантажу.