Компанія "ВВС" 


Ласкаво просимо!

Компанія «Ваговимірювальні системи» пропонує Вам ваги промислові і вагодозуюче обладнання найвищої якості, про що свідчать відгуки замовників.

Виробництво ваг налагоджено в м. Дніпропетровськ. Компанія має в своєму розпорядженні висококваліфікований інженерно-технічний персонал, а також фахівців високого класу, штат співробітників налічує більше 100 чоловік.

При виробництві ваг використовуються тензометричні датчики провідних світових виробників Zemic USA inc, HBM (Hottinger Baldwin Messtechnik GmbH). Ваговимірювальні контролери власної розробки відрізняються додатковим захистом від перенапруг, вбудованими джерелами живлення і можливістю виконувати управління виконавчими механізмами.

Автомобільні ваги

Ваги автомобільні електронні (тензометричні) різних модифікацій (платформені): із залізобетонною платформою, з металевою платформою, «бесфундаментні», із застосуванням цифрових датчиків, для зважування спец. техніки, підкладні. Головні особливості автомобільних ваг: для ваг із залізобетонною платформою – це великий запас міцності і великий термін служби ваговимірювальної платформи, ваги з металевою платформою не вимагають дорогого фундаменту, «бесфундаментні» ваги – малий термін монтажу, можливість швидкого перенесення ваг на нове місце, ваги із застосуванням цифрових датчиків – можливість заміни датчиків і/або приладу без подальшого калібрування, стійкість показань ваг до зовнішніх перешкод, підкладні - висока мобільність (переносні), простота установки і при цьому низька вартість. Автомобільні ваги можуть проводити зважування як в статиці, так і в русі.
Ваги автомобільні електронні (тензометричні) виробництва ООО «Компанія «Ваговимірювальні системи» (Україна) внесені до Держреєстру засобів вимірювальної техніки України під Реєстраційним № УЗ055-10, випускаються по ДСТУ EN 45501:2007, ТУ У 29.2-36726141-002:2009.

Вагонні ваги

Ваги вагонні (залізничні) призначені для повагонного статичного зважування залізничних вагонів і цистерн. Вони складаються з 2 платформ і призначені для зважування вагону цілком. Довжину платформ, що зважують, і проміжок між ними вибирають відповідно до типу вагонів, які необхідно зважувати. Дана конструкція дозволяє зважувати всі типи вагонів з розчепленням або без розчеплення. Ваги відповідають вимогам ГОСТ 29329 «Веси для статичного взвешивания. Общие технические требования». Технічні умови погоджені з відповідними службами «Укрзалізниці».

Автомобілерозвантажувач

Автомобілерозвантажувач забезпечує швидку подовжню і бічну вивантаження продукції.

Конвеєрні ваги

Ваги конвеєрні (стрічкові) призначені для обліку гірської маси, для обліку готової продукції, а також для дозування щебеня, вугілля в залізничні вагони або автомобілі. Дані ваги вбудовуються в конвеєр без істотних його переробок.

Кранові ваги

Компанія «Ваговимірювальні системи» виробляє і реалізує ваги кранові різних модифікацій та виконань. Найбільша границя зважування від 0,5 до 20 т і більше за попереднім замовленням). Ваги кранові (серія ВК-РКМ) використовують для управління радиоканальный сигнал, що відповідають ДСТУ EN45501:2007 (похибка зважування - не більше 0,1%). Кранові ваги (серія ВК-РК) з управлінням по радіоканалу відрізняються малим енергоспоживанням і більш високим ступенем захисту від механічних впливів при експлуатації. Дані ваги можуть працювати без підзарядки акумулятора до 14 діб, радиоканальный пульт управління (РПУ) - до 3 діб. РПУ кранових ваг оснащений індикатором з великими і яскравими символами.

Ваги на фронт. навантажувач

Ваги для фронтального навантажувача призначені для зважування матеріалу в ковші. В процесі вантаження ківш проходить через точку зважування, після чого ківш можна вивантажувати на будь-якій висоті. Динамічне зважування дозволяє управляти навантажувачем в звичайному режимі.

Бункерні ваги

Ваги бункерні призначені для зважування сировини і матеріалів. Ваги дозволяють вести облік сипких і рідких матеріалів, проводити відбір заданої кількості матеріалу. На базі бункерних ваг може бути організована система обліку матеріалу в потоці, шляхом зважування доз з подальшим їх накопиченням і обліком пропущеної кількості матеріалу.

Ваги для склада і торговлі

Ваги для складу і торгівлі призначені для статичного зважування вантажів і цифрової індикації результатів на табло, застосовуються в різних галузях промисловості, сільського господарства і т. д. Ваги виробництва ООО «Компанія «Ваговимірювальні системи» внесені до Держреєстру засобів вимірювальної техніки України під Реєстраційним № УЗ054-10, випускаються по ДСТУ EN 45501:2007, ТУ У 29.2-36726141-001:2009.

Бункер-дозатор

Ваги бункерні-дозатор моделі «ВБ» та «ВБ-Ж» призначені для порційного зважування та обліку матеріалу, що проходить через бункер. Застосовується в технологічних процесах сільськогосподарської галузі, при виробництві будівельних матеріалів, а також в металургійній, гірничорудній промисловості, на цементних, вугільних підприємствах, і в інших галузях.

Ваги підкладні

Ваги автомобільні підкладні ВА2П-О призначені для статичного поосного зважування автотранспорту різних габаритів і мас. Результатом зважування є сума ваг усіх осей автомобіля, яка відображається на індикаторі вагового терміналу і виводиться на друк.

Система Датчиків Положення

Компанія «Ваговимірювальні системи» пропонує Вам ознайомитись з асортиментом та придбати електронні тензометричні датчики. Вибір комплектуючих вагових систем - відповідальний процес, враховуючи той факт, що при експлуатації вагового обладнання, вони будуть піддаватися багаторазовим силовим і динамічним навантаженням, впливу агресивного середовища, вібрації та іншим шкідливим факторам. Компанія «ВВС» пропонує - консольні (балкові) тензодатчики, s-образні тензодатчики, тензодатчики мембранного типу («шайба»), тензодатчики колонного типу («бочка»).