БЗВ

Компанія «Ваговимірювальні системи» впроваджує електронні системи дозування у діючих бетонозмішувальних вузлах (БЗВ). Виробляє реконструкцію механізмів зважування дозаторів, що здійснюється шляхом демонтажу важеля системи механічних ваг і установки бункерів на тензометричні датчики.

Після проведення реконструкції ваг в режимі ручного дозування:

 1. Проводиться індикація поточного завантаження бункера дозатора;
 2. При досягненні заданої ваги контролер дає сигнал операторові на припинення подачі матеріалу;
 3. Збільшується точність зважування по кожному компоненту бетонної суміші в порівнянні з механічною ваговою системою, що забезпечується застосуванням високонадійних тензодатчиків фірми «Flintec» (Німеччина);
 4. Ведеться облік витрат по кожному компоненту (змінний, добовий);
 5. Відсутня необхідність у постійних регулюванні, характерних для механічного устаткування.

Після проведення модернізації механізмів зважування для автоматизації процесу приготування бетонної суміші необхідно забезпечити надійну і стабільну роботу виконавчих механізмів управління заслонками дозаторів, що досягається шляхом застосування пневмоциліндрів фірми «Сamozzi» (Італія).

Після модернізації системи управління робота в напівавтоматичному режимі дозування відбувається наступним чином:

 1. Виробляється запуск завантаження дозаторів вручну за допомогою контролерів;
 2. Здійснюється зважування і, після досягнення заданого ваги, вивантаження матеріалів в змішувач в напівавтоматичному режимі.

Система виконує наступні функції:

 1. Оперативно отримувати достовірні дані за обсягом відвантаженої продукції та використаної сировини;
 2. Збільшити продуктивності БЗВ за рахунок зменшення стомлюваності оператора, виключити «ручне» дозування, скоротити кількість обслуговуючого персоналу;
 3. Забезпечити точне виконання рецепта, підвищити якість виробленої продукції, досягти оптимальних витрат матеріалів;
 4. Вести візуальний контроль за ходом виконання технологічного процесу приготування суміші і при необхідності використовувати ручне управління.

Після проведення реконструкції БЗВ, за бажанням Замовника, для подальшої повної автоматизації управління та обліку можливо підключення контролерів до ПК і установка програмного забезпечення , яке буде розроблено з урахуванням технічних особливостей Вашого виробництва. При подібній автоматизації процес виробництва бетону зводиться до вибору оператором марки бетону та виконання відвантаження в міксер. При цьому існує можливість редагування рецептів.

Подача інертних матеріалів, цементу і води на кожному стаціонарному бетонному заводі має свої особливості, і модернізація буде проведена з урахуванням індивідуальних потреб Замовника після детального обстеження БСВ нашими фахівцями. Зупинка виробництва для проведення шеф-монтажних робіт займає кілька днів в залежності від складності поставленого завдання.

Можлива поетапна модернізація окремих дозаторів з подальшою автоматизацією. Вартість модернізації існуючого БЗВ без проведення реконструкції існуючих приміщень значно нижче вартості нового бетонного заводу.