АВТОМОБІЛЬНІ ВАГИ

Завод ваговимірювального обладнання ТОВ «Компанія« ВІС »займається виробництвом, продажем, монтажем і сервісним обслуговуванням ваг автомобільних всіх типів для підприємств різних галузей промисловості і сільського господарства на всій території України і країн ближнього зарубіжжя. На ринку більше 10 років!

Ми пропонуємо обладнання найвищої якості за ціною виробника, яке пройшло перевірку протягом тривалого часу на підприємствах наших Клієнтів. Власне виробництво ваг налагоджено в м Дніпропетровськ і займає 2080 м2.

 

НАШІ VIP КЛІЄНТИ

Автомобільні ваги, що виготовляються нашою Компанією, внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки № У3530-14, ТУ У 28.2-36495890-002: 2014.
Унікальна запатентована грузоприемная платформа № 68759 від 10.04.2012 р
 
Наявність всіх дозвільних документів дозволяє нам виконувати повний комплекс робіт по установці автомобільних ваг «під ключ», починаючи з вибору місця установки ваг, будівництва фундаменту і закінчуючи введенням в експлуатацію ваг автомобільних, включаючи проведення Державної метрологічної повірки.

ДОКУМЕНТИ НА ДОЗВІЛ

Компанія «ВІС» випускає широкий асортимент автомобільних ваг для статичного і динамічного зважувань. Різні конструкції і комплектації ваг дозволяють задовольнити будь-які вимоги Клієнтів.
 
Тип ваг автомобільних для Вашого бізнесу залежить від:
- Місця установки;
- Типу вантажу, що зважується (сільськогосподарська продукція, вугілля, метал, будматеріали та ін.);
- Габаритів автомобілів;
- Інтенсивності зважування.
 
Наші фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальну конструкція автомобільних ваг, з огляду на Ваші потреби!
 
 Довжина вантажоприймальної платформи від 6 до 24 метрів.
Найбільші межі зважування 30, 40, 60, 80, 100 тонн.
 
Похибка вимірювання автомобільних ваг не більше 0,1%.
Електронні ваги для зважування автомобілів працюють в статичному або динамічному режимі. При виробництві ваг застосовуються тензодатчики провідних світових виробників Zemic USA inc., HBM (Hottinger Baldwin Messtechnik GmbH).
 
Наша Компанія має в своєму розпорядженні висококваліфікованим інженерно-технічним персоналом, а також фахівцями високого класу, штат співробітників налічує понад 175 осіб.
Наявність цілодобового сервісного центру та служби технічної підтримки, вирішать поставлене Вами завдання в найкоротший термін, в разі потреби настройки або ремонту будь-якого вагового обладнання всіх виробників.

Ваги автомобільні Ви можете купити:
- На збірному фундаменті з залізобетонними пандусами;
- На збірному фундаменті з металевими пандусами;
- На монолітному Естакадний фундаменті;
- На монолітному заглубленном фундаменті;
- Для зважування спецтехніки.
 
На сьогоднішній день Компанія «ВІС» по всій Україні успішно впровадила більш 800 комплектів терезів автомобільних.
КАРТА НАШИХ КЛІЄНТІВ